آماده مقابله با تهدیدات دشمنان هستیم/ارتش مقتدر از هر روز

آماده مقابله با تهدیدات دشمنان هستیم/ارتش مقتدر از هر روز

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار با امام جمعه ارومیه اظهارداشت: همه سربازان و افسران ایران اسلامی آماده پاسخ کوبنده به دشمنان ایران اسلامی هستند و تا پای جان مدافع اسلام و انقلاب خواهند بود.

وی با بیان اینکه یگان‌های ارتش در اوج آمادگی قرار دارند خاطرنشان کرد: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران هر روز مقتدر آماده دفاع کیان اسلامی کشورمان هستند و دشمنان حتی اجازه و جرات تجاوز به خاک میهمن را نمی توانند به ذهن خود راه دهند.

امیر سرلشکر موسوی ‌با بیان اینکه سربازان و فرزندان ملت ایران اسلامی ‌برای مقابله با هرگونه تحرک احتمالی دشمن، کاملا آماده هستند گفت:نیروهای مسلح نظام اسلامی سربازان ولایت و فداییان اسلام هستند و همواره در بازدید از یگان های نیروهای مسلح در تمامی سطوح کشور این ندا و همنوایی متحد را می توان احساس کرد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اهداف رزمایش امروز در شمالغرب کشور افزود: بعد از تغییر ساختار نیروی زمینی ارتش، یگان‌های این نیرو به واکنش سریع و متحرک هجومی تغییر ماهیت داده‌اند، لازم بود ارزیابی از این یگان‌ها به عمل آید تا میزان آمادگی، تحرک و سرعت یگان‌ها سنجیده شود.

وی ادامه داد: یگان‌ها آزمون خوبی از نظر سرعت عمل و رسیدن به اهداف رزمایش داشته‌اند و نمره قبولی را کسب کرده‌اند و امیدواریم به آنچه ستاد کل نیروهای مسلح برای این رزمایش ترسیم کرده، دست پیدا کنیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی نیز در این دیدار با تقدیر از اقدامات نیروهای نظامی به خصوص ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیروی از منویات مقام معظم رهبری و صیانت از کیان اسلامی گفت: توجه به معنویات در کنار اقدامات نظامی نقطه قوت نیروها و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح در نظام اسلامی که موجب خشنودی خداوند بوده و باعث خوشحالی است.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی افزود: این امر نشان از اشرافیت و دقت فرماندهی معظم کل قوا در انتخاب و انتصاب فرماندهان نیروهای مسلح نظام اسلامی دارد و امیدواریم این روحیه معنویت که تضمین کننده پیروزی ها و موفقیت هاست در میان تمامی مدیران و فرماندهان و جامعه کشور نهادینه شود.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران برای حضور در رزمایش نیروی زمینی ارتش در منطقه عمومی ارومیه به این شهر سفر کرده است.

خبر گزاری مهر