آمریکا در گام دوم انقلاب از منطقه «کیش و مات» می‌شود

آمریکا در گام دوم انقلاب از منطقه «کیش و مات» می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، جت‌الاسلام عباس محمدحسنی امروز در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه تهران که به مناسبت ۲۴ مهر سالروز تأسیس سازمان عقیدتی-سیاسی ارتش بیان شد، گفت: اتش امروز جزو افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی اظهار داشت: من با توجه به توفیق حضور در یگان‌های مختلف ارتش از نزدیک شاهد اشتیاق فراوان کارکنان ارتش برای زیارت مقام معظم رهبری هستم.

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش تاکید کرد: وقتی فرمان از سوی مقام معظم رهبری صادر می شود هیچگاه ارتش در مورد چرایی صدور این فرمان صحبت نمی کند، بیشتر مذاکره آن ها درباره چگونگی اجرای درست این فرمان است؛ دغدغه آنها این است که چگونه عمل کنیم تا رضایت حداکثری مقام معظم رهبری به دست آید.

حجت الاسلام حسنی، شهادت طلبی را از جلوه های معنویت در ارتش خواند و گفت: تقدیم ۴۸ هزار شهید مدافع وطن و حرم و حضور معنا دار ارتش جمهوری اسلامی ایران در جبهه مقاومت و اعلام آمادگی سیل آسای کارکنان ارتش برای انجام ماموریت های خطیر در هر نقطه‌ای که لازم باشد چه دور و چه نزدیک از جلوه های معنویت در ارتش است.

وی با اشاره به شرکت فعال ارتش در رزمایش معنوی اربعین، تاکید کرد: با هر کس که تماس می‌گیریم در مسیر کربلاست که یا به صورت خادم و یا به صورت زائر در این مراسم حضور یافته است؛ موکب های ارتش در مسیر راهپیمایی روزانه بیش از ۲۰ هزار نفر را پذیرایی میکنند که این کار بسیار بزرگ و خطیر است.

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش افزود: تعامل ارتش با سایر نیروهای مسلح برای ایجاد قدرت بازدارندگی در مقابل شیطنت های منطقه ای و فرامنطقه دشمن بسیار سازنده و مهم بوده است.

حجت الاسلام حسنی تصریح کرد: در آینده ای نه چندان دور شاهد برگزاری مجلس ختم سیاست های مداخله جویانه آمریکا و اذناب آنها در منطقه خواهیم بود.

وی همچنین با بیان اینکه ارتش مشارکت فعال در تولید امنیت در مرزها و سایر نقاط کشور داشته است، افزود: ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح مانند سپاه، ناجا و نیروهای مسلح و وزارت دفاع عملکرد بسیار مهمی داشته است و در سایه نیروهای مسلح مقتدر کشوری بسیار امن داریم.

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش اظهار داشت: ارتش نقش مهمی در اثبات غیرقابل اعتماد بودن آمریکا و رئیس جمهور آمریکا داشته است.

حجت الاسلام حسنی گفت: ترامپ ابردروغ‌گوی جهان معاصر است که رسوایی او تمامی عالم را فراگرفته و دوستان او نیز با ما همفکر هستند. هر کس به او اعتماد کند، ذلیل و هر کس با او مقابله کند عزیز خواهد شد.

وی تاکید کرد : ما به عنوان خیرخواه کشورهای دوست و همسایه و حتی کسانی که با ما یک مقداری فاصله دارند توصیه می‌کنیم با طناب آمریکا ته چاه نروند کسانی که با طناب آمریکا به ته چاه رفتن به تاریخ پیوستند.

رئیس عقیدتی‌سیاسی مجلس به حاکمان سعودی توصیه کردکه، با طناب آمریکا به ته چاه نروند که برای همیشه در ته چاه خواهند ماند.

حسنی تصریح کرد: ملت بزرگ ایران به لطف خداوند و به اذن الله در گام نخست انقلاب آمریکا را در ایران کیش و مات کردند و در گام دوم انقلاب آمریکا را برای همیشه از منطقه کیش و مات خواهند کرد و فرصت نفس کشیدن به آمریکا نخواهند داد.

خبر گزاری مهر